Mikser dore elektrik 2 ne 1

1,490 L

Ka stok

  • Rrahes elektrik i vezeve
  • Materiali: ABS, celik inox
  • Kapaciteti i enes: 250 ml
  • Karikimi me USB
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
KODI: i23702180 Kategori: ,

MIKSER DORE 2 NE 1

Mikser dore elektrik me 2 funksione ne 1 pajisje te vetme, per perzierje brumi embelsirash , rrahje vezesh dhe kremi per t’ju lehtesuar me shume procesin e pergatitjes se ushqimit.

Rrahesi i vezeve me dizajn me 5 shpejtesi ju mundeson ta rregulloni sipas kerkesave tuaja. Pervec kesaj, mund te zgjidhni ndermjet kokes se mikserit dhe blenderit me lehtesi per procese te ndryshme gatimi.

Ena e blenderit me kapacitet 250 ml dhe tehe te mprehta sherben per hudhren, qepen,arrat,  perimet, xhenxhefilin, specat, karotat, patatet dhe pergatitjen e pureve te femijeve.

E bere nga materiali ABS dhe tehe celik inox, eshte i qendrueshem dhe rezistent ndaj ndryshkut.

Specifika:

  • Rrahes elektrik i vezeve
  • Materiali: ABS, celik inox
  • Kapaciteti i enes: 250 ml
  • Karikimi me USB
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mikser

Main Menu

mikser dore 2ne1 online ne dyqan taxi

Mikser dore elektrik 2 ne 1