Mikser Dore DSP KM2064

2,990 L

Ka stok

  • Modeli DSP KM2064
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 300 W
  • 5 shpejtesi me turbo
  • Aksesore 1 pale rrahese vezesh
KODI: e2370233 Kategori: ,

MIKSER DORE KM2064

Ky mikser dore per rrahjen e vezeve eshte pajijsa baze per pergatitjen e embelsirave dhe brumrave Konstrukte ndryshme.

Konstruksion i thjeshte per perdorim te lehte bere nga material plastik i cilesise se larte me grepa celik inoksi.

Me 5 shpejtesi te ndryshme dhe funksion turbo per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

Specifika:

  • Modeli DSP KM2064
  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 300 W
  • 5 shpejtesi me turbo
  • Aksesore 1 pale rrahese vezesh

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mikser

Main Menu

mikser dore per embelsira dsp km2064 online ne dyqan taxi

Mikser Dore DSP KM2064