Mikrovale per ngrohjen e ushqimit DSP KB6001

Ka stok

 • Modeli KB6001 DSP
 • Tensioni: 220-240V~50Hz
 • Kapaciteti: 20L
 • Fuqia: 700 W
 • Tabaka qelqi rrotulluese 245 mm
 • Koha e gatimit 30′
 • Cilesimi i shkrirjes

MIKROVALE DSP KB6001

Mikrovale multifunksionale nga DSP KB6001 me kapacitet te madh prej 20L.

Eshte nje pajisje shtepiake universale qe mund te perdoret ne procesin e gatimit dhe ngrohjes se ushqimit, si dhe ne shkrirjen e perberesve te ndryshem dhe produkteve gjysem te gatshme.

Modeli dallohet per dimensionet e tij kompakte, funksionalitetin dhe dizajnin praktik. Vellimi i furres me mikrovale DSP KB6001  eshte 20 litra e mjaftueshme per te ngrohur nje pjese shume te madhe te ushqimit.

Me 6 menyra te ndryshme, mund te zgjedhni opsionin me te pershtatshem per cdo lloj ushqimi specifik.

Specifika:

 • Modeli KB6001 DSP
 • Tensioni: 220-240V~50Hz
 • Kapaciteti: 20L
 • Fuqia: 700 W
 • Tabaka qelqi rrotulluese 245 mm
 • Koha e gatimit 30′
 • Cilesimi i shkrirjes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Mikrovale

Main Menu

mikrovale multifunksionale dsp ne dyqan taxi

Mikrovale per ngrohjen e ushqimit DSP KB6001