Mikrofon per karaoke Q12

1,490 L

Ka stok

 • Mikrofon Q12 per karaoke
 • Lidhet me celularin
 • Mund ti ndryshohet volumi muzikes
 • Vjen ne 3 ngjyra
KODI: i2371430 Kategori: , ,

Mikrofon Q12 per karaoke

Dhurata perfekte per te kenduar ne festat tuaja ose ne shtepi. Efekt ndricimi shumengjyresh, duke shtuar atmosfere kur kendoni.

Reduktimi inteligjent i zhurmes, rivendos efektin e vertete te zerit. Diafragme me cilesi dhe fuqi te larte, cilesi te tingullit me definicion te larte.

Nje shumellojshmeri efektesh zanore te integruara, mund t’i zgjidhni sipas preferencave tuaja.

Specifika:

 • Krijon atmosfere me dritat LED
 • Lidhet me celularin
 • Bateria litium 1200mAh
 • Koha e lojës: 6-8H
 • Koha e karikimit: 2H
 • Fuqia e daljes: 3W
 • Mund ti ndryshohet volumi muzikes
 • Vjen ne 3 ngjyra (e zeze, bojeqielli dhe roze)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

mikrofon

Main Menu

mikrofon q12 per karaoke ne dyqan taxi

Mikrofon per karaoke Q12