Mikrofon Bluetooth – WSTER Handheld Microphone

2,000 L

Ka stok

 • Ideal per karaoke, festa, intervista, audio makine, rregjistrime etj
 • Suporton te gjithe smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC
 • Tinguj dhe volum i fuqishem
 • Bateria: Li-Ion 800mAh
 • Frekuenca: 100HZ-10kHZ
 • Fuqia: 5W
 • Bluetooth 4.0 V + EDR
 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • Dimensionet: 20 x 7 x 7cm
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m
KODI: mikrofon me blueooth-WSTER-WS668-WS669 KATEGORIA:

MIKROFON BLUETOOTH WSTER WS668

Mikrofon Bluetooth – WSTER Handheld Microphone

 • Ideal per karaoke, festa, intervista, audio makine, rregjistrime etj
 • Suporton te gjithe smartphonet dhe pajisjet iOS dhe Android, tableta, iPad, PC
 • Tinguj dhe volum i fuqishem
 • Bateria: Li-Ion 800mAh
 • Frekuenca: 100HZ-10kHZ
 • Fuqia: 5W
 • Bluetooth 4.0 V + EDR
 • Materiai : Alumin + Plastike ABS
 • Dimensionet: 20 x 7 x 7cm
 • Distanca e lidhjes me Bluetooth: 10 m

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mikrofon Bluetooth – WSTER Handheld Microphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon me bluetooth

Mikrofon Bluetooth - WSTER Handheld Microphone