Mbulese pelhure elastike per tavoline

1,490 L

Ka stok

KODI: i237021189 Kategori: ,

MBULESE PELHURE ELASTIKE

Kjo mbulese tavoline eshte bere nga 90% material poliester dhe 10% pelhure material elastik, e qendrueshme, pa rrudha dhe rezistente ndaj njollave.

Mbroni tryezen tuaj nga derdhjet e lengjeve dhe njollat. Perfekt per perdorim te perditshem ose raste te vecanta dhe evente.

Universale per tavolina, shtreter qendrash estetike, masazhesh etj fale permasave 183 x 76 x 76cm.

Projektuar per te qendruar ne vend nuk keni pse shqetesoheni per rreshqitjen gjate vakteve ushqimore. Kjo mbulese tavoline e ka xhepa kembesh me dy shtresa te perforcuara prej pelhure per te siguruar qendrueshmeri.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese elastike per tavolina ne dyqan taxi

Mbulese pelhure elastike per tavoline