Mbulese mbrojtese per dyshek

1,490 L2,490 L

Me permasa teke (190 x 90 cm)
Me permasa dopio ( 190 x 160 cm)
Me permasa super dopio ( 200 x 180 cm)

Super dopioDopioTek
Pastro
KODI: i2370211176 Kategori: ,

MBULESE MBROJTESE PER DYSHEK

Mbulese mbrojtese per dyshek e cila mban te paster sfungjerin dhe dyshekun dhe mbron nga papastertite dhe uji.

Siguron gjithashtu mbrojtje per personin qe fle ne dyshek nga alergjenet dhe irrituesit si merimangat, insektet e shtratit, myku dhe lekura e vdekur.

Pa kimikate, me vete-ajrosje dhe hipoalergjik. Hidroizolimi e ben akoma me ideal per perdorim ne dhomat tuaja te gjumit.

Vjen i disponueshem ne tre permasa:

Me permasa teke (190 x 90 cm)
Me permasa dopio ( 190 x 160 cm)
Me permasa super dopio ( 200 x 180 cm)


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Masa

Super dopio, Dopio, Tek

Main Menu

mbulese divani e papershkueshme nga uji ne dyqan taxi

Mbulese mbrojtese per dyshek

1,490 L2,490 L

Shto ne Shporte