Mbulesa tavoline me motive gold

2,290 L

Ka stok

  • Me motive te ndryshme gold
  • Materiali: 100% poliester
  • Permasat: 140x180cm
  • Lahet lehtesisht me uje te ftohte
KODI: i23702157 KATEGORIA:

MBULESA TAVOLINE

Mbulesa tavoline te plota ne permasa 140 x 180 cm, me dizajn motivesh gold ne forma te larmishme.

Kjo mbulese tavoline do t’i shtoje stil dekorimit te tryezes suaj. Pelhure poliesteri me cilesi te larte me modele gjeometrik qe do te krijoje nje pamje moderne per tryezen.

Qofte per darka familjare, mbledhje, fejesa, dasma apo evente te tjera kjo mbulese drejtkendore eshte thjesht e persosur per te zbukuruar tavolinat tuaja.

Specifika:

  • Me motive te ndryshme gold
  • Materiali: 100% poliester
  • Permasat: 140x180cm
  • Lahet lehtesisht me uje te ftohte

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulesa per tavoline online ne dyqan taxi

Mbulesa tavoline me motive gold