Mbulesa per tavolinen e hekurosjes me dizenjo

990 L

Ka stok

  • Mbulesa tavoline hekurosje
  • Dizenjo te ndryshme
  • Materiali: pambuku
  • Permasat: 140x50cm
KODI: i23702177 KATEGORIA:

MBULESA PER TAVOLINEN E HEKUROSJES

Mbulesa per tavolinen e hekurosjes bere nga material rezistent ndaj nxehtesise, me dizenjo te ndryshme per te zgjedhur ate qe deshironi.

Te disponueshme ne permasa standarte 140x50cm.

Perputhen me se miri me formen e tavolines duke ju lejuar te hekurosni me lehtesi dhe shpejt rrobat tuaja.

Specifika:

  • Mbulesa tavoline hekurosje
  • Dizenjo te ndryshme
  • Materiali: pambuku
  • Permasat: 140x50cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mbulesa

Main Menu

mbulese per tavoline hekurosje ne dyqan taxi

Mbulesa per tavolinen e hekurosjes me dizenjo