Mbrojtese shiu per pasqyra makine Rain shield

390 L

Ka stok

KODI: i-987667 Kategori: ,

MBROJTESE SHIU PER PASQYRA MAKINE

Mbrojtese shiu model universal per pasqyra makine duke shmangur pamjen e turbullt.

Jane prej plastike rezistente PVC, teper elastike dhe nuk thyhen ose deformohen lehte.

Mbrojteset ngjiten me ane te ngjitesit me cilesi te larte, i cili ka viskozitet afatgjate dhe nuk le shenja nje pasqyre.

Instalimi i tyre do te bllokoje ne menyre efektive nderhyrjen e shiut dhe bores, do te siguroje nje vizion te qarte dhe do te permiresoje sigurine e drejtimit te automjetit ne ditet me shi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Xham Mbrojtes

Ngjyra

Be the first to review “Mbrojtese shiu per pasqyra makine Rain shield”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtese pasqyre makinash online ne dyqan taxi

Mbrojtese shiu per pasqyra makine Rain shield