Mbajteze erezash me luge servirje

490 L

Ka stok

KODI: i23702111212 KATEGORIA:

MBAJTESE EREZASH ME LUGE

Mbajtese erezash, kafeje, kripe apo sheqeri shume e nevojshme ne cdo kuzhine me kapak dhe luge per servirje.

Praktike per kripen, sheqerin, kafen apo erezat e ndryshme.

Material plastik+ kapak me luge per servirje


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

mbajtese erezash me luge ne dyqan taxi

Mbajteze erezash me luge servirje