Mbajtese Universale | Flourish Lama – Multifunksionale

990 L

S’ka stok

Lehtesisht e perdorshme
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.

KODI: mbajtese-universale-flourish-lama Kategori: , , Etiketime: , , , ,

FLOURISH LAMA

Mbajtese Universale | Flourish Lama | Porosi online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Mbajtese universale per makine , ne kuzhine , apo ku do qe ju keni nevoje . Praktike dhe ju ofron lehtesi perdorimi gjate kohes qe jeni duke udhetuar ne makine , apo duke kryer nje pune tjeter.  Mund tíu pergjigjeni thirrjeve nderkohe qe jeni duke drejtuar makine pa asnje pengese . Mund ta vendosni ne kroskot ose ku mund tíu pershatet edhe ne timon . Mban te sigurt telefonin tuaj. Mund te perdoret dhe neper zyra si mbajtese te kornizave . Ka nje material te forte , fleksibel i cili mund te plotesoj e nevojat e vendeve te ndryshme .

FLOURISH LAMA| MBAJTESE UNIVERSALE

Flourish Lama Mbajtese universale Smartphone DyqanTaxi Albania ebay

Lehtesisht e perdorshme
E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet.


Dyqan Taxi | Portali me i madh i shitjeve Online

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Universale | Flourish Lama – Multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese Universale | Flourish Lama - Multifunksionale

990 L