Mbajtese thikash per ne kuzhine | Knife Holder

1,590 L

Ka stok

 • Mbajtese thikash per ne kuzhine.
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Dizajn kompakt dhe i vogel.
 • Produkti ideal per personat te cilet kalojne kohe ne kuzhine.
KODI: mbajtese-thikash-per-ne-kuzhine Kategori: , ,

MBAJTESE THIKASH PER NE KUZHINE

Mbajtese thikash per ne kuzhine e cila do te jete perfekte per ata persona te cilet deshirojne te kene nje kuzhine te rregullt ne cdo moment. Gjithashtu eshte ideale per personat te cilet kalojne shume kohe ne kuzhine dhe deshirojne te dine se ku i kane mjetet e tyre te punes.

MBAJTESE MODERNE PER NE KUZHINE

Secila familje ka nevojë për një raft kuzhine të vogël me përmasa te konsiderueshme që do t’a bëjë kuzhinën e tyre të duket më e pastër dhe më e bukur. Me material plastik qe eshte teper cilesor dhe rezistent.

Mbajtese thikash me cilësi të lartë  gjithashtu me veti anti korrozion e cila pastrohet lehtë
Dizajn modern i cili e bene mbajtesen e thikave teper te pershtatshem per cdo aredim te kuzhines qe ju keni.

Mund te perdoret per vendosjen e thikave, shkopinjtë e drurit, lugët, pironjte etj.Mund te perdoret ne kuzhinë, restorant, hotel dhe bar.

Specifikat:mbajtese thikash per kuzhine bli online dyqan taxi
 • Gjatësia e raftit: 24,7 cm (9,72 inç).
 • Gjerësia e raftit: 11,6 cm (4,57 inç).
 • Lartësia e raftit: 20 cm (7,87 inç).
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Ngjyra e produktit: E bardhë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese thikash per ne kuzhine | Knife Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese thikash per kuzhine praktike blerje online dyqan taxi

Mbajtese thikash per ne kuzhine | Knife Holder