Mbajtese Televizori Murale | Flat Panel Mount Tilt

1,690 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 15inch deri ne 42inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 40kg.
  • Mund te pershtatet me kend levizshmerie +/- 15 grade.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
KODI: flat-mount-tilt-ht-001 KATEGORIA:

Mbajtese Televizori  | Flat Panel Mount Tilt HT-001

Mbajtese Televizori Murale | Flat Panel Mount Tilt

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 15inch deri ne 42inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 40kg.
  • Mund te pershtatet me kend levizshmerie +/- 15 grade.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Televizori Murale | Flat Panel Mount Tilt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese Televizori Murale | Flat Panel Mount Tilt

Mbajtese Televizori Murale | Flat Panel Mount Tilt