Mbajtese televizori Double Panels Ceiling | Wall Mount

4,000 L

Ka stok

Karakteristika

  • Mbajtese televizori e dyfishte e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 60inch.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te perballoje 55kg.
KODI: mbajtese-televizori-double-panles-ceiling-wall-mount KATEGORIA:

Mbajtese televizori Double Panels | Wall Mount

Mbajtese televizori Double Panels Ceiling | Wall Mount

Karakteristika

  • Mbajtese televizori e dyfishte e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 32inch deri ne 60inch.
  • Instalim i lehte dhe dizajn elegant.
  • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te perballoje 55kg.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori Double Panels Ceiling | Wall Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese televizori Double Panels Ceiling | Wall Mount

Mbajtese televizori Double Panels Ceiling | Wall Mount