Mbajtese qelqi 2 ne 1

1,490 L

Ka stok

  • Mbajtese qelqi 2 ne 1
  • Per vaj dhe uthull
  • Perfekte per cdo kuzhine
KODI: i2371405 Kategori: ,

Mbajtese qelqi 2 ne 1

Mbajtese qelqi 2 ne 1, me hapesira te vecanta per vaj ulliri dhe uthull balsamike.

Permban dy gryka te ndara me lehtesi per te derdhur vaj dhe salce.

Perdoret njekohesisht per vajin dhe per uthullen. Praktike dhe e kendshme per cdo shtepi ose restorant.

Me tapa si ne foto.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

mbajtes-uthull-vaj-ereza

Main Menu

mbajtese vaji dhe uthulle ne dyqan taxi

Mbajtese qelqi 2 ne 1