Mbajtese praktike per telefonin | Desktop support

800 L

Ka stok

 • Praktik dhe cilesor.
 • Rezistence e larte.
 • Me kend te rregullueshem.
 • Ideal per te pare filma, video etj.
KODI: mbajtese-per-telefonin-dektop Kategori: , ,

MBAJTESE PRAKTIKE PER TELEFONIN

Bërë nga aliazh alumini dhe silikoni me cilësi të lartë, duke siguruar një rezistence te gjate ne sherbimin tuaj. Vjen me kënd te rregullueshëm i cili ju lejon të rregulloni kendin qe ju deshironi, 0-45 gradë i rregullueshëm lart e poshtë, kështu që do të keni këndin perfekt për shikimin e videos, apo filmit tuaj te preferuar, leximin e mesazhit ose recetën e gatimit, etj.

Mbajtës i mirë i telefonit desktop për të gjithë telefonat celularë me ose pa kutitë, lexuesit e ebook dhe shumicën e tabletave, ju gjithashtu mund ta përdorni atë si një karikim pa kufizim ndërsa përdorni pajisjen në stendë.

Specifikat:mbajtese telefoni per filma
 • Mbajtes per telefonin.
 • Praktik dhe cilesor.
 • Rezistence e larte.
 • Me kend te rregullueshem.
 • Ideal per te pare filma, video etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qenndra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Mbajtese praktike per telefonin | Desktop support”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese ideal per telefonin

Mbajtese praktike per telefonin | Desktop support