Mbajtese per telefonin | Per aktivitete fizike

690 L

Ka stok

  • Vjen me material cilesor dhe rezistent.
  • Materiali i saj nuk e lejon qe te marre aroma te pakendshme.
  • Ideale per t’u mbajtur ne karhe nderkohe qe beni ushtrime fizike.
  • Dizajn komod.
KODI: mbajtese-per-telefonin Kategori: ,

MBAJTESE TELEFONI PER AKTIVITETE FIKZE 

Mbajtese per telefonin nderkohe qe kryeni aktivitete fizike. Ideale per te qendruar ne krahun tuaj duke qene komode dhe pa ju bezdisur. Mund t’a mbani telefonin tuaj ne krahe nderkohe qe vraponi apo beni ushtrime te tjera fizike.

Specifikat:
  • Vjen me material cilesor dhe rezistent.
  • Materiali i saj nuk e lejon qe te marre aroma te pakendshme.
  • Ideale per t’u mbajtur ne karhe nderkohe qe beni ushtrime fizike.
  • Dizajn komod.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per telefonin | Per aktivitete fizike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per telefonin per aktivitete fizike

Mbajtese per telefonin | Per aktivitete fizike