Mbajtese per pecetat e kuzhines

490 L

Ka stok

  • Materiali: metalik
  • Permasat: 10x14x4cm
  • Ngjyra: e bardhe, e zeze
KODI: i237021127 Kategori: ,

MBAJTESE PER PECETAT E KUZHINES

Shtoni nje prekje elegance ne tryezen tuaj te ngrenies me kete mbajtese te bukur per pecetat e kuzhines. E punuar me material metalik ne ngjyre te zeze.

Me dizajn minimalist dhe te thjeshte, kjo mbajtese letre i mban letrat te organizuara dhe siguron nje pamje te rregullt dhe te organizuar.

Ky aksesor i tavolines se ngrenies do te jete nje artikull i persosur per perdorim, ndersa do t’i shtoje nje prekje elegante dekorit.

Specifika:

  • Materiali: metalik
  • Permasat: 10x14x4cm
  • Ngjyra: e bardhe, e zeze

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

mbajtese pecetash kuzhine ne dyqan taxi

Mbajtese per pecetat e kuzhines