Mbajtese per celular magnetike | Tablet general

1,600 L

Ka stok

KODI: mbajtese-magentike-per-celular KATEGORIA:

MBAJTESE PER CELULAR MAGNETIKE 

Mbajtesja magnetike  për smartphone dhe tabletë. Mbështetje për rotacion 360 gradë, e përsosur për shikimin e filmave, dëgjimin e muzikës, etj. në pajisjen tuaj. E bërë nga aliazh alumini, kjo mbajtëse tabletash mund të përdoret për një kohë të gjatë. I përshtatshëm për familje, udhëtime, etj.

DESKTOP MAGNETIC STENTS

Ky mbajtës i telefonit inteligjent është i vogël dhe i lehtë për tu mbajtur. Mbajtesja e telefonit eshte shume e fuqishme duke ju ofruar siguri maksimale.

Ky mbajtës i telefonit është i rrotullueshëm 360 gradë, i cili është i përshtatshëm për përdorimin e pajisjeve tuaja për të parë film, për të dëgjuar muzikë dhe më shumë.

Specifikimet:magnetic holder for phone
  • Materiali: aliazh alumini.
  • Ngjyra: E zezë.
  • Madhësia: 68 * 68 * 101m.
  • Cilesi e larte.
  • Paketa e Përfshirë: 1 * mbajtëse tabletash e celularësh.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per celular magnetike | Tablet general”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese celulari magnetike

Mbajtese per celular magnetike | Tablet general

WhatsApp chat