Mbajtese lulesh dekorative prej druri bamboo

2,990 L

Ka stok

  • Mbajtese lulesh
  • Me 6 kate
  • Ngjyre druri natyral
  • Dimensionet: 125 x 45 x 22 cm
KODI: i2370211153 Kategori: ,

MBAJTESE LULESH DEKORATIVE

Strukture mbajtese lulesh dekorative, e cila eshte ideale per ambiente te jashtme ose te brendshme.

Raft me 6 kate i perbere nga dru bambuje, per te mbajtur vazot tuaja me lule dhe jo vetem. Mund te vendosni gjithashtu korniza fotografish, aksesore dekori, libra etj.

Ideal per vende te ndryshme si ballkon, oborr, dhome ndenjeje, kopesht, etj. Ngjyre e drurit natyral e ben te pershtatshem me cdo ambient qe e vendosni.

Mban deri ne 2 vazo, me peshe deri 5 kg. E pershtatshme per ta vendosur ne lokale, restorante, shtepi etj.

Specifika:

  • Mbajtese lulesh
  • Me 6 kate
  • Ngjyre druri natyral
  • Dimensionet: 125 x 45 x 22 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Mbajtese

Main Menu

raft druri mbajtes online ne dyqan taxi

Mbajtese lulesh dekorative prej druri bamboo