Mbajtese e telefonit per tavoline Awei X44

1,090 L

Ka stok

 • Marka: AWEl
 • Mbajtes i rrotullueshem 360°
 • Modeli: X44
 • Per celularet dhe tabletet
 • Madhesia: 121*68*101mm
 • Pesha : 178.9 g
KODI: i232300068 Kategori: , ,

MBAJTESE E TELEFONIT X44

Mbajtese e telefonit dhe tabletit per tavoline nga Awei, e palosshme.

Kombinim i materialeve  metali dhe plastika per me shume qendrueshmeri gjate perdorimit.

Baza rrotullohet 360° ne kende te ndryshme, ndersa silikoni ne panel mbron celularin nga rreshqitja dhe gervishtja

Specifika:

 • Marka: Awei
 • Numri i modelit: X44
 • Material metalik dhe plastik
 • Per shumicen e madhesive te telefonave
 • Baza rrotullohet 360° ne kende te ndryshme
 • Silikoni ne panel mbron celularin nga rreshqitja dhe gervishtja
 • Lehte per tu palosur dhe marre me vete

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Main Menu

mbajtes celulari awei x44 online ne dyqan taxi

Mbajtese e telefonit per tavoline Awei X44