Mbajtes telefoni per pasqyren e makines XO C70

790 L

Ka stok

KODI: H-56789019 Kategori: ,

MBAJTES TELEFONI PER PASQYREN E MAKINES

Mbajtes telefoni per pasqyren e makines me kapje te sigurte ne anet e saj.

Dizajn praktik dhe fleksibel per ta rregulluar ne kendin qe deshironi dhe per te marre pamjen me te mire.

E pershtatshme me shumicen e modeleve te smartphoneve deri ne 6.5 inch.

Pajisja ideale per te bere telefonata pa duar gjate udhetimeve si dhe per te pare rrugen ne Maps.

Karakteristika

  • E pershtatshme me: Smartphone deri ne 6.5 inch
  • Fleksibel: Lehte per t’u perdorur
  • Rrotullimi: 360 grade
  • Permasa: 12 x 18 x 7.5 Cm
  • Pesha: 131 gr
  •  Ngjyra: E zeze

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes telefoni per pasqyren e makines XO C70”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes telefoni universal xo shitje online ne dyqan taxi

Mbajtes telefoni per pasqyren e makines XO C70