Mbajtes telefoni 3,5 inch me baze

1,190 L

Ka stok

  • Material i forte aliazh ABS
  • Lartesia dhe kendi i rregullueshem
  • Perputhshmeri e gjere
  • 360 ° Rrotullues
KODI: 2011132 Kategori: , ,

MBAJTES TELEFONI 3,5 INCH

Mbajtes telefoni me baze te qendrueshme dhe hapje per celular deri ne 3,5 inch.

Mban telefonin ne menyre qe te mund te beni fotografi ose video lirisht.

Ideal per tu perdorur ne studio,  zyre apo edhe per ne shtepi apo shetitjet tuaja per te kapur cdo moment.

Specifika:

  • Material i forte aliazh ABS
  • Lartesia dhe kendi i rregullueshem
  • Perputhshmeri e gjere
  • 360 ° Rrotullues

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare  online 

Be the first to review “Mbajtes telefoni 3,5 inch me baze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes telefoni profesional online ne dyqan taxi

Mbajtes telefoni 3,5 inch me baze