Mashe flokesh me rrotullim automatik

2,990 L

Ka stok

  • Mashe flokesh
  • Mbrojtje nga mbinxjehja
  • Fuqia: 220 W
KODI: i2370211148 Kategori: ,

MASHE FLOKESH ME RROTULLIM

Mashe flokesh me rrotullim automatik, per te stiluar floket tuaj me onde shpejt dhe lehte.

Me pllaka qeramike qe nuk i demtojne floket dhe qe krijojne kacurrele te bukura dhe te shpejta. Ekran LCD ku shfaqet niveli i temperatures.

I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve. Projektuar me ngrohje te shpejte qe mund te arrije temperaturat 210 ° C ne pak caste duke krijuar stilimin e deshiruar.

Specifika:

  • Mashe flokesh
  • Mbrojtje nga mbinxjehja
  • Fuqia: 220 W
  • Tensioni: 110-240V- 50/60Hz;
  • Temperatura 180- 210 ° C;
  • Materiali percues termik: qeramike
  • Qeramike me cilinder rrotullues

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Mash per Floket

Main Menu

mashe flokesh me rrotullim automatik ne dyqan taxi

Mashe flokesh me rrotullim automatik