Masazhues per kembet me ngrohje JY868A

4,290 L

Ka stok

  • Masazhues kembesh
  • Model JY868A
  • Kapaciteti  i ujit: 10L
  • 4 x 2 rrotulla masazhi
  • Tub per derdhjen e ujit

MASAZHUES PER KEMBET

Masazhues per kembet me ngrohje automatike, i cili perdor nje dridhje te avancuar per te ngrohur trupin dhe per te lehtesuar shpejt lodhjen.

Ekran inteligjent dixhital me definicion te larte dhe rrotull per te perzgjedhur tekniken e masazhit. Tre opsione per ngrohje infrared/ ngrohje me masazh flluskash/ vetem masazh me flluska.

Masazhuesi elektrik eshte bere nga material i cilesise se larte, i cili ka shperndarje te mire te nxehtesise dhe do te ngrohe shpejt kembet.

Tubi portativ i kullimit dhe ruli i projektuar ne menyre praktike e bejne te lehte per te moshuarit qe te kullojne ujin pas nje banje relaksuese kembesh.

Specifika:

  • Masazhues kembesh
  • Model JY868A
  • Kapaciteti  i ujit: 10L
  • 4 x 2 rrotulla masazhi
  • Tub per derdhjen e ujit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Masazh

Main Menu

masazhues per kembet online ne dyqan taxi

Masazhues per kembet me ngrohje JY868A