Makineri per prodhimin e kosit 20W Adler

2,690 L

Ka stok

  • 7 kavanoze
  • Kapacitet 200ml secili
  • Fuqi 20W
  • Temperature maks.42°C.
KODI: i2370211196 Kategori: ,

MAKINERI PER PRODHIMIN E KOSIT

Tre gjera jane te mjaftueshme per te bere kos te fresket, te shendetshem dhe te shijshem: qumeshti, kulturat e qumeshtit per zenien e kosit dhe makineri per prodhimin e kosit nga Adler.

Kjo pajisje ju mundeson te pergatisni kos ne shtepi ne nje menyre jashtezakonisht te thjeshte.

Kosi pergatitet ne kavanoza qelqi me kapacitet 200 ml secila, duke e bere te lehte ruajtjen e produktit te perfunduar brenda ne frigorifer.

Per prodhim optimal te kosit, makina nxehet dhe mban nje temperature konstante prej 42 °C.

Specifika:

  • 7 kavanoze
  • Kapacitet 200ml secili
  • Fuqi 20W
  • Temperature maks.42°C.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Beres kosi

Main Menu

makineri per prodhim kosi ne dyqan taxi

Makineri per prodhimin e kosit 20W Adler