Makineri per numerimin e parave portabel | Bill counter

14,900 L17,900 L (-17%)

Ka stok

  • Makine elektronike per numerimin e parave
  • I pershtatshem per shumicen e monedhave
  • Fillimi / ndalimi / pastrimi automatik
  • Me funksione grumbull / shtim
  • Zhurme e ulet gjate numerimit
KODI: makineri-per-numerimin-e-parave KATEGORIA:

MAKINERI PORTABEL PER NUMERIMIN E PARAVE

Makineri per numerimin e parave model portabel.

Procesi i saj eshte i thjeshte, me ane te fillimit , ndalimit dhe pastrimit automatik.

Zbulimi automatik me funksionet UV, MG, IR, MT gjatë numërimit. Me funksionin BATCH & ADD.

Makine per numerimin e paravemakine per numerim parash blerje online ne dyqan taxi

Fale teknologjise se prodhimit kjo makine mund te numeroje deri ne 1000 cope per minute. Eshte e pershtatshme per leximin e shumices te valutave qe perdoren.

E shpejte, e sakte dhe e pajisur me karakteristika inteligjente, eshte makineria ideale per te trajtuar nje larmi te madhe te puneve te kontabilitetit.

Sensoret ultravjollce dhe magnetike te zbulimit te falsifikimeve jane ne gjendje te zbulojne nje game te gjere te faturave te falsifikuar.

Kjo ben qe makina e parave do te siguroje jo vetem numerim te sakte por edhe pa falsifikim.

Kjo makineri eshte e pajisur me nje ekran LED per me shume qartesi leximi te shifrave, gjate perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

makine per para

Ngjyra

Be the first to review “Makineri per numerimin e parave portabel | Bill counter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per numerimin e parave bli online ne dyqan taxi

Makineri per numerimin e parave portabel | Bill counter

14,900 L17,900 L (-17%)

Shto ne Shporte