Makine qethje Geemy GM-6005

Ka stok

  • Makine Geemy GM-6005
  • Tension 220-240v,50/60HZ,3W
  • Krehera (4 cope) 3/6/9/12 mm
  • Motor i fuqishem
  • Koha e punes 60 minuta
KODI: e2370288 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE GM-6005

Makine qethje per meshkuj nga Geemy me motorr te fuqishem dhe kater krehera per gjatesi te ndryshme te flokut.

Makina ofron prerje te rregullt dhe praktike edhe per perdorim ne shtepi. Kreheri i prerjes me gjeresi 3 mm ju lejon te stiloni floket ne sekonda, ndersa kendi 45 grade i kokes e ben te lehte mbajtjen e kendeve te persosura edhe ne mjekerr.

I pershtatshem per tu perdorur dhe pa fishe fale modelit te rikarikueshem , keshtu qe mund ta perdorni kudo.

Specifika:

  • Tension 220-240v,50/60HZ,3W
  • Krehera (4 cope) 3/6/9/12 mm
  • Motor i fuqishem
  • Koha e punes 60 minuta
  • I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

makine qethje geemy gm 6005 online ne dyqan taxi

Makine qethje Geemy GM-6005