Makine qethese per meshkuj DSP 90395 ETCH FX

1,990 L

Ka stok

 • Numri i modelit: 90395
 • Fuqia: 5 W
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e punes: 3 ore
 • Shpejtesia e rrotullimit: 7200 RPM
 • Materiali i tehut: celik inox
KODI: e2370216 Kategori: , ,

MAKINE QETHESE DSP 90395

Makine qethese flokesh per meshkuj nga DSP me tehe rezistent prej cliku inox, per prerje komode. Preresi ne forme T jo vetem qe ju jep stilin e deshiruar te flokeve por gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per mjekrren dhe mustaqet.

E pershtatshme per te krijuar nje shumellojshmeri modelesh flokesh.

Vjen me 4 gjatesi te ndryshme kreherash (1,5 mm, 3 mm, 6 mm, 9 mm), ku ju mund t’i shkurtoni floket me saktesi dhe te prisni modelin e flokeve qe deshironi.

Me bateri te fuqishme te rikarikueshme me kohe funksionimi rreth 180 minuta pas karikimit te plote.

Specifikime:

 • Numri i modelit: 90395
 • Fuqia: 5 W
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Koha e punës: 3 ore
 • Shpejtesia e rrotullimit: 7200 RPM
 • Materiali i tehut: celik inox

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Main Menu

makine qethje dsp per meshkuj ne dyqan taxi

Makine qethese per meshkuj DSP 90395 ETCH FX