Makine qethese per kafshet shtepiake DSP 90658

2,190 L

Ka stok

 • Makine qethese per kafshet shtepiake
 • Modeli DSP 90658
 • Fuqia: 5 W
 • Ekran LCD
 • Bateri litiumi
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Koha e karikimit: 3-4 ore
 • Kohezgjatja: 180 minuta
KODI: e2370245 KATEGORIA:

MAKINE QETHESE PER KAFSHET 90658

Set makine qethese me aksesore per kafshet shtepiake DSP.  Teh qeramike me zhurme te ulet i pershtatshem per qente e medhenj apo te vegjel.

Makina per pastrimin e qenve vje me te gjitha aksesoret e nevojshme per nje pervoje te plote kujdesi.

Pajisja punon pa zhurme, duke siguruar nje eksperience te qete dhe te rehatshme te kujdesit per katerputroshet.

Specifika:

 • Fuqia: 5 W
 • Ekran LCD
 • Bateri litiumi
 • Kapaciteti i baterise: 2000 mAh
 • Koha e karikimit: 3-4 ore
 • Kohezgjatja: 180 minuta
 • Materiali : ABS
 • Materiali i tehut: qeramike titan
 • Shpejtesia e rrotullimit: 5500-6500 RPM
 • Zhurme e ulet rreth 60 dB
 • Pese nivele shpejtesie

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

set per qethjen e kafsheve ne dyqan taxi

Makine qethese per kafshet shtepiake DSP 90658