Llastik mbrojtes per kycin e kembes

1,490 L

Ka stok

  • Dizajn ergonomik
  • Fleksibel
  • Madhesi e pershtatshme
  • Rikuperimi i lendimeve
  • Mbrojtja e kycit te kembes
KODI: g23002 Kategori: ,

LLASTIK PER KYCIN E KEMBES

Llastik mbrojtes per kemben dhe kycin e kembes nga ndrydhja, per burra dhe gra me madhesi qe i pershtatet te gjitheve.

Projektuar per mbeshtetje dhe rehati me te madhe te kycit te kembes gjate ecjes, lojerave, stervitjes etj.

Bere nga materiale premium per nje pershtatje te persosur me gjatesi te rregullueshme.

Pershtatet me kycin e majte ose te djathte – Dizajn ergonomik per levizshmeri dhe rehati optimale.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

llastik mbrojtes

Main Menu

llastik qetesues i kycit te kembes ne dyqan taxi

Llastik mbrojtes per kycin e kembes