Llampa pasqyre per make up | Vanity mirror light

1,690 L

Ka stok

KODI: g-355341 Kategori: , ,

LLAMPA PASQYRE PER MAKE UP

Llampa pasqyre me cilesi te larte te cilat sigurojne ndricimin e nevojshem gjate make up.

Ndricimi i tyre eshte i bute dhe jo demtues per syte keshtu qe mund te qendroni per ore te tera rreth tyre.

Vendosja e tyre eshte e lehte pasi ngjiten me lehtesi direkt ne pasqyre. Buton me prekje per te rregulluar shkelqimin sipas nevojes tuaj ne cdo kohe.

Dizajni i tyre i permiresuar mundeson konsum me te ulet te energjise dhe me pak nxehtesi gjate perdorimit.

Karakteristika

  • Materiali: Aliazh alumini+PV
  • Fuqia e burimit te drites: 1W
  • Lloji i dritës: Led
  • Diametri: 50mm / 1.97in

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Llampa pasqyre per make up | Vanity mirror light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite led mirror light blerje online ne dyqan taxi

Llampa pasqyre per make up | Vanity mirror light