Llambe me rere dhe drite

1,590 L

Ka stok

KODI: i23702111284 Kategori: ,

LLAMBE ME RERE DHE DRITE

Llambe me imitim rere dhe drite nate rgb kombinon orat e lashta me dritat moderne te nates.

Modaliteti fleksibel i funksionimit, thjesht vendosni doren afer butonit baze, mund te ndryshoni ngjyren ose te fikni driten, duke krijuar nje atmosfere te ngrohte.

Mund ta fikni llamben e ores duke e ngritur oren nga baza ose duke e afruar doren te celesi. Pasi te rrjedhe e gjithe rera, nese deshironi te vazhdoni matjen, duhet ta vendosni manualisht oren e reres me koke poshte.

Shtate lloje te menyrave te drites shumengjyreshe qe ndryshojne automatikisht.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Llampa

Main Menu

llambe me rere onlin ne dyqan taxi

Llambe me rere dhe drite