Lightning Headset Pop Up Window

500 L

Ka stok

Kufje Lightning Headset Pop Up

Me cilësi të lartë dhe dizajn elegant

Për iPhone 7/8 / Xs / Xr 7plus 8plus

KODI: kufje Lightning Headset Kategori: ,

LIGHTNING HEADSET POP UP WINDOW

Kufje Lightning Pop-Up Për iPhone 7/8 / Xs / Xr 7plus 8plus.

Me cilësi të lartë dhe dizajn elegant. Ju mundeson kontrollin,  riprodhimin e muzikës, përgjigjen e thirrjeve, ndalimin e muzikes  etj. Të gjitha duke shtypur butonin në mikrofon.

Aktivizoni funksionin Bluetooth në telefonin tuaj ndërsa perdorni keto kufje.

Një tregues i lidhjes do të shfaqet në ekranin e telefonit tuaj celular dhe kufjet janë gati për t’u përdorur.

Dritare automatike pop-up kur lidhet.

Ne perdorimin e dytë: kufjet tuaja do të lidhen automatikisht me Bluetooth.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Lightning Headset Pop Up Window”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pop-Up Winow Lightning Headset for Iphone online dyqan taxi

Lightning Headset Pop Up Window