Lexues barkodi 1D OCBS-T103 Omnidirectional Laser

8,490 L

Ka stok

KODI: h-849000 Kategori: , ,

LEXUES BARKODI 1D OCBS-T103

Lexues barkodi 1D me drejtim te gjithanshem te leximit te barkodit.

Me performance te larte, zoteron aftesine, saktesine e larte dhe shpejtesine per te lexuar shpejt barkodin 1D.

Perdoret gjeresisht ne shitjet me pakice, supermarkete, logjistike, magazina, dyqane etj.

Specifika:

•Dekodimi i harduerit 32 bit me performance te larte
•20 linja skanimi ne pese drejtime
•Mundesi skanimi me shume/nje linje
•Dritarja e skanimit suporton kendin e rregullimit


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Skaner

Ngjyra

Be the first to review “Lexues barkodi 1D OCBS-T103 Omnidirectional Laser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skaner omnidirectional ocom t103 1d online ne dyqan taxi

Lexues barkodi 1D OCBS-T103 Omnidirectional Laser