Leter fotografie per Instax Mini 10x2pako

Ka stok

  • Leter fotografie Instax Mini
  • 2 pako x 10 flete
  • Madhesia e printimit 54 x 86mm
  • Madhesia e imazhit 46 x 62mm
KODI: i23396 Kategori: ,

LETER FOTOGRAFIE PER INSTAX MINI

Leter fotografie per instax me printim te menjehershem.

Dy pako me 10 filma Instax Mini nga Fujifilm. Gjithsej 20 foto ne madhesine e kartes se kreditit, perfekte per t’u ekspozuar ku te deshironi.

Keto filma jane te pershtatshem per printeret Fujifilm Instax Mini 11, 40, 90, iPlay, Evo dhe Link.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Leter

Main Menu

leter fotografie per instax mini online ne dyqan taxi

Leter fotografie per Instax Mini 10x2pako