Leter adezive per banakun e kuzhines

990 L

Ka stok

  • Leter me vete ngjitje
  • Eleminoni papastertite dhe yndyrat
  • Me permasa 60*500 cm
KODI: i23702111241 KATEGORIA:

LETER ADEZIVE PER BANAKUN

Leter adezive me vetengjitje per banakun apo tavolinen e kuzzhines, ideale per ti dhene cdo kuzhine nje pamje moderne dhe stil inovativ.

E lehte per tu vendosur mjafton te hiqni letren mbeshtetese dhe ngjiteni ne cdo siperfaqe te sheshte te thate.

Materiali PVC rezistent ndaj nxehtesise pluhurit dhe lageshtires, pastrohet lehte me nje lecke te lagur ose sfungjer.

Specifika:

  • Leter me vete ngjitje
  • Eleminoni papastertite dhe yndyrat
  • Me permasa 60*500 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Leter

Main Menu

leter adezive marble per banakun ne dyqan taxi

Leter adezive per banakun e kuzhines