Lente Optike Per Telefonin | Zmadhim x18

2,900 L

Ka stok

  • Kapin pamje nga nje largesi prej 12 metrash
  • ka fuqi zmadhuese deri ne 18 here
  • Instalohen mjaft lehte
  • Japin pamje me kualitet te larte
  • Mund ta merrni kudo me vete
KODI: K-190520015 Kategori: ,

LENTE OPTIKE PER TELEFONIN

Nese deshironi qe te beni foto profesionale edhe nga nje distance fizike shume e madhe apo te kuroni me nje cilesi maksimale murin e rrjeteve tuaja sociale, sidomos ata qe fitojne te ardhura prej tyre keto lentet do te ishin zgjidhja perfekte me cmimin me te mire. Ju do te dukeni sikur fotografoheni perhere nga nje fotograf profesional dhe muri i instagramit tuaj do te jete ai qe do te kete kualitetin me te larte midis njerezve qe njihni.

Lentet vendosen te kamera e telefonit dhe me pas ju mund te kapni cilendo pamje te deshironi duke gjetur kendin perfekt dhe driten e duhur.

LENTE OPTIKE PER REALIZIMIN E FOTOVE DHE VIDEO-VE TUAJA

Keto lente arrijne qe te kapin pamje fantastike ne nje largesi prej 12 metrash dhe duke e zmadhuar pamjen deri ne 18 here. Ato pershtaten per cdo telefon apo tablet qe mund te perdorni, keshtu qe nuk ka rendesi se cfare celulari perdorni mjafton vetem qe kamera te jete aty. Lentet instalohen mjaft lehte, thjesht kapeni ate me telefonin tuaj. Pervec fotove ato mund te bejne edhe video me kualitet te larte.

Lentet kane nje madhesi mesatare qe ju mundeson ta merrni kudo me vete, sidomos per ne udhetime qe eshte e domosdoshme.

Ajo eshte e perbere nga materiale qe kane cilesi maksimale dhe sigurojne jetegjatesi te lenteve. Me te ju nuk do te keni nevoje te paguani fotografe profesioniste apo te blini aparat filmik qe kushtojne qindra euro.

LENTE PER IPHONE DHE ANDROIDLente-Optike-x18-dyqan-taxi

  • Kapin pamje nga nje largesi prej 12 metrash
  • ka fuqi zmadhuese deri ne 18 here
  • Instalohen mjaft lehte
  • Japin pamje me kualitet te larte
  • Mund ta merrni kudo me vete

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

lente optike

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Lente Optike Per Telefonin | Zmadhim x18

WhatsApp chat