Laps preciz per multimeter | Precision Multimeter Pen

390 L

Ka stok

LAPS PRECIZ PER MULTIMETER

Laps per multimeter me maje te ndjeshme me precizion te larte. Me amplifikator volt om dhe mates te tensionit te diodes.

Game e gjere aplikimesh per te gjitha serite e multimetrave.

I pershtatshem per matjen e komponenteve elektronike relativisht te vegjel, me saktesi te larte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Laps

Ngjyra

,

Be the first to review “Laps preciz per multimeter | Precision Multimeter Pen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

laps per multimeter bli online ne dyqan taxi

Laps preciz per multimeter | Precision Multimeter Pen