Kuti ushqimi inoksi me doreza

Ka stok

  • Kuti ushqimi
  • Mbyllje me doreza
  • Material inoksi
  • Ngjyra: e bardhe, lejla, e verdhe
KODI: i23702111100 Kategori: ,

KUTI USHQIMI INOKSI

Kuti ushqimi prej inoksi ideale per te marre ushqimin me vete.

Material i enes se brendshme prej inoksi cilesor dhe e veshur me plastike nga jashte. E pajisur me kapak te tejdukshem me shkrimin “Meal Box” dhe doreza mbyllese qe mbajne te sigurt ushqimin.

E pershtatshme per punonjes, studente apo nxenes per te marre ushqimin me vete ne zyre apo shkolle.

Specifika:

  • Kuti ushqimi
  • Mbyllje me doreza
  • Material inoksi
  • Ngjyra: e bardhe, lejla, e verdhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kuti

Main Menu

kuti ushqimi inoks online ne dyqan taxi

Kuti ushqimi inoksi me doreza