Kulluese per kuzhine 3 ne 1

1,290 L

Ka stok

  • Materiali: Plastike/Najlon
  • Ngjyra: E gjelber/E bardhe
  • Pa BPA
  • Kapacitet i madh
KODI: i2371434 Kategori: ,

KULLUESE PER KUZHINE

Produkt multifunksional per kuzhinen tuaj.  Kulluese, mbajtese dhe tharese ne te njejten kohe.

Mjaftojne disa shtrydhje dhe do mund te keni sallate teresisht gati per tu servirur.

Perdoreni per te kulluar makaronat dhe per te shpelare perimet tuaja, ose per t’i rrotulluar ne nje tjerrese.

Karakteristikat:

Materiali: Plastike/Najlon
Ngjyra: E gjelbër/E bardhë
Pa BPA
Kapacitet i madh
Këmbë që nuk rrëshqet
Kapet edhe në sipërfaqe të lagura
Shporta e ajrosur


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

kullese kuzhine

Main Menu

kulluese kuzhine online ne dyqan taxi

Kulluese per kuzhine 3 ne 1