Kufje Xiaomi | Mi earphones Basics

490 L

Ka stok

  • Kufje ideale per t’u mbajtur kudo me vete.
  • Tingull i paster dhe i qarte.
  • Ndaloni kenget pa perdorur telefonin me butonin stop/play.
KODI: 869988765435295 KATEGORIA:

KUFJE XIAOMI MI EARPHONES BASICS

Degjoni kenget tuaja me te preferuara me kufjet me nje cilesi te shkelqyer. Kufjet kane mikrofone te integruar i cili ju lejon te beni telefonata te ndryshme ne cdo kohe qe ju i perdorni kufjet.

Kane nje bass te forte dhe shume te qarte. Butoni i mbylljes se telefonates ose hapjes, ndaloni dhe beni muziken play kur ju deshironi.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kufje Xiaomi | Mi earphones Basics”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje xiaomi mi bli online

Kufje Xiaomi | Mi earphones Basics