Kufje Wireless Youth Bud M-24

1,490 L

Ka stok

  • Kufje wireless Youth Bud
  • Modeli M-24
  • Kohe luajtje deri 48 ore
  • Altoparlante 40mm
  • Lidhes aux 3.5mm
KODI: i232300004 Kategori: ,

Kufje Wireless Youth Bud M-24

Kufje wireless koke me kohe luajtje muzike deri ne 48 ore dhe standby deri ne 100 ore.

Kapacitet baterie 400 mah, mundeson luajtje muzike apo thirrje telefonike permes valeve wireless ne distance 10 meter me Bluetooth.

Butona ne pjeset anesore te kufjeve per t’ju pergjigjur thirrjeve, filluar/stopuar muziken lehtesisht.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

youth bud m24 kufje wireless ne dyqan taxi

Kufje Wireless Youth Bud M-24