Kufje wireless per femije PM 08 Rabbit Ears

1,490 L

Ka stok

  • Kufje per femije
  • Dizajn terheqes
  • Bluetooth 5.0
  • Koha e karikimit 1.5 ore
  • Koha e perdorimit 6 ore
KODI: i232300014 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS PER FEMIJE PM 08

Kufje wireless per femije, me dizajn terheqes me veshe lepuri ne ngjyra te shumta.

Degjoni muzike permes lidhjes blutooth me smartphonen ose pajisje te tjera audio.

Suporton gjithashtu degjimin e muzikes nga karta tf, radio FM. Deri ne 6 ore perdorimi per muzike apo lojera me 1.5 ore kohe karikimi te plote.

Specifika:

  • Kufje per femije
  • Dizajn terheqes
  • Bluetooth 5.0
  • Koha e karikimit 1.5 ore
  • Koha e perdorimit 6 ore

Bli lire dhe shpejt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje femijesh me wireless ne dyqan taxi

Kufje wireless per femije PM 08 Rabbit Ears