Kufje te medha Picun B26-X Wireless

2,190 L

Ka stok

 • Modeli : PICUN B26
 • Versioni bluetooth: V5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1000 mAh, bateri litium
 • Tensioni i karikimit: DC 5V
 • Distanca e punes: 10M
KODI: i232315 Kategori: ,

KUFJE TE MEDHA B26-X

Kufje te medha me dizajn te palosshem, me lidhje wireless per audio te kualitet te larte dhe tingullit te balancuar.

Mund te perdoren me karten TF, ose me vale permes Bluetooth, apo te lidhen me pajisje audio me porten 3.5 mm.

Dizajn i palosshem, sfungjere te rehatshem dhe te bute per veshet me shirit te rregullueshem te kokes.

Specifika:

 • Modeli : PICUN B26
 • Versioni bluetooth: V5.0
 • Kapaciteti i baterise: 1000 mAh, bateri litium
 • Tensioni i karikimit: DC 5V
 • Distanca e punes: 10M
 • Koha e karikimit: 3-4 ore
 • • Butoni i thirrjes, butonat e volumit dhe medias
 • • I pajtueshem me celulare, tablet/laptop, smart TV/smart TV box etj.

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

kufje picun b26x online ne dyqan taxi

Kufje te medha Picun B26-X Wireless