Kufje smart B12 Picun Wireless Headset

1,890 L

Ka stok

 • Kufje smart wireless
 • Modeli: B12
 • Menyra e lidhjes: me vale + me kabell
 • Lidhje Bluetooth
 • Lidhes: 3.5 mm
 • Rezistenca: 32ΩΩ
KODI: i232319 Kategori: ,

KUFJE SMART B12 WIRELESS

Kufje smart me lidhje wireless B12 ofron cilesi stereo te tingullit me definicion te larte gjate luajtjes se muzikes.

Mikrofoni i integruar me reduktim zhurme ofron cilesi te qarte tingulli, ne menyre qe te degjoni qarte ndersa komunikoni.

Lidhja Bluetooth 5.2 , e pajtueshme me shumicen e telefonave inteligjente, ofron lidhje me te qendrueshme duke kursyer energji.

Picun B12 jane te rikarikueshme me bateri 300 mAH e cila do te siguroje rreth 20 ore kohe te luajtjes se muzikes. Duhen vetem 1,5-2 ore kohe karikimi per ti mbushur kufjet plotesisht.

Specifika:

 • Modeli: B12
 • Menyra e lidhjes: me vale + me kabell
 • Lidhje Bluetooth
 • Lidhes: 3.5 mm
 • Rezistenca: 32ΩΩ
 • I pershtatshem per Ios, Android, Windows dhe telefona celular

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje smart wireless picun ne dyqan taxi

Kufje smart B12 Picun Wireless Headset