Kufje Picun Bluetooth Headphones B9

2,190 L

Ka stok

  • Kohe perdorimi deri ne 40 ore
  • Karikim 1.5-2.5 ore
  • Frekuenca 20-20000HZ
  • Teknologji Bluetooth 5.0
KODI: i232320 Kategori: ,

KUFJE PICUN B9

Kufje koke te medha B9 me kohe te gjate degjimi muzike deri ne 40 ore ne modalitetin Bluetooth (Kur LED eshte i fikur).

Me baterine e rikarikueshme , duhen vetem 5 minuta karikim per te pasur deri ne 3 ore loje.

Kontroll unik me ane te prekjes: Luaj/Ndalo muziken me nje prekje, kaloni te kenga tjeter me prekje te dyfishte.

Te pajtueshme me pothuajse te gjitha pajisjet qe kane Bluetooth.

Cilesi mbreselenese e zerit dhe mikrofon i integruar qe ju lejon te shijoni nje pervoje degjimi plotesisht pa duar ne telefonatat me definicion te larte.

Bluetooth 5.0 Tech ofron dalje me te mire audio, shpejtesi transmetimi dhe vonese me te ulet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Kufje

Main Menu

b9 picun kufje online ne dyqan taxi

Kufje Picun Bluetooth Headphones B9