Kufje per telefon dhe PUBG Army 96

990 L

Ka stok

 • Madhesia e altoparlantit: Φ 40 mm
 • Impedanca: 32Ω ± 15%
 • Ndjeshmeria: 105dB ± 3dB
 • Gama e frekuences: 15Hz-20KHz
 • Mikrofoni: Φ 6mm x 5mm
KODI: h232314 Kategori: ,

KUFJE PER TELEFON DHE PUBG

Kufje per telefon dhe lojera PUBG ne ngjyra ushtarake. Permban kupa veshesh me mbushje te bute dhe shirit koke te rregullueshme.

E pajisur me kontrollin e integruar te volumit dhe celesin e ndezjes/fikjes se mikrofonit.

Kufjet PUBG Army-96 jane nje zgjedhje e shkelqyer per femijet qe i duan lojerat dhe muziken. Ato ofrojne perdorim te rehatshem dhe cilesi te larte te zerit.

Tingull me cilesi te larte dhe shtremberim minimal te zerit per pervojen me te mire muzikore dhe efektet zanore ne lojera.

Specifika:

 • Madhesia e altoparlantit: Φ 40 mm
 • Impedanca: 32Ω ± 15%
 • Ndjeshmeria: 105dB ± 3dB
 • Gama e frekuences: 15Hz-20KHz
 • Mikrofoni: Φ 6mm x 5mm
 • Drejtimi: Omni-drejtues
 • Gjatesia e kabllit: 1.5 m
 • Kapaku i kufjeve: 3,5 mm + 4 pin

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje per lojera pubg online ne dyqan taxi

Kufje per telefon dhe PUBG Army 96