Kufje per lojera Fortnite X7 Game headphones

990 L

Ka stok

 • Kufje per lojera Fortnite
 • Ndjeshmeria: 110db±3db
 • Frekuenca: 20-20000Hz
 • Drejtimi: gjitheanshem
KODI: h232309 Kategori: ,

KUFJE PER LOJERA FORTNITE X7

Kufje per lojera Fortnite me dizajn ergonomik. Jastek koke me shkume memory, shirit te rregullueshem te kokes.

Pajisur me njesine e audios 40 mm, duke sjelle cilesi te larte tingulli stereo 3D.

Mikrofoni me definicion te larte me drejtim te gjithanshem, reduktim te zhurmes me definicion te larte dhe komunikim te qete pa zhurme.

E perputhshme me pajisje te shumta kompjutera dhe telefona nepermjet portes audio 3.5mm.

Specifikim:

 • Kufje per lojera Fortnite
 • Ndjeshmeria: 110db±3db
 • Frekuenca: 20-20000Hz
 • Drejtimi: gjitheanshem
 • Tensioni i funksionimit LED: DC5V+/-5%
 • Rryma e funksionimit LED: nen 100 mA
 • Foleja e kufjeve: USB +1 X3.5 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Main Menu

kufje gaming x7 online ne dyqan taxi

Kufje per lojera Fortnite X7 Game headphones